projegelistirme

YAZILIM GELİŞTİRME

Firmamız yazılım geliştirme faaliyetlerini gömülü sistem yazılımları, biyomedikal yazılımlar ve biyomedikal çözüm üretme faaliyetlerini kendi bünyesinde geliştirmektedir. Bu bağlamda firmamız;

  • Gömülü Sistem Yazılımları
  • Biyomedikal Yazılımlar ve Çözüm Üretme
  • Bilgisayar ve Sistem Yazılımları

gerçekleştirmektedir.

GÖMÜLÜ SİSTEM YAZILIMLARI

ARM, AVR, Microchip mimarileri kullanarak, ihtiyaçlarınıza yönelik gömülü sistem PCB tasarımları ve gömülü sistem yazılımlarını uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda sistemlerinize uygun, elektrik ve elektronik uygulamalarınıza destek vermekteyiz.

Ayrıca sensör uygulamaları, dokunmatik panel arayüz yazılımları, RF ve WIFI çözümleri de tarafımızca verilmektedir. Bu bağlamda, bilgisayar yazılımları ile çalışabilen arayüz ve sistem tasarımları da gerçekleştirebilmekteyiz.

BİYOMEDİKAL YAZILIMLAR VE ÇÖZÜM ÜRETME

Gerçekleştirdiğimiz AR-GE projeleri sonucunda elde ettiğimiz tecrübeler sayesinde Hastabaşı Monitör, Laboratuvar Bilgi Sistemi, PACs vb. biyolojik veriler otomasyon sistemine aktarılabilme ve biyomedikal yazılım geliştirme deneyimi sayesinde biyomedikal karar destek sistemleri geliştirebilmektedir.

Ayrıca biyomedikal görüntü işleme tecrübesi sayesinde çeşitli biyomedikal karar destek yazılımları da tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir.

BİLGİSAYAR VE SİSTEM YAZILIMLARI

Kurum ve kurumsal firmalar için personel takip, performans, sistem yazılımları geliştirilebilmektedir. Kullanıcı bazlı uygulama ve sistem yazılımlarının yanı sıra sunucu üzerinden çalışabilen sistem yazılımları da tarafımızca geliştirilebilmektedir.